Dużą zaletą naszej aplikacji jest możliwość generowania dedykowanego wydruku, który ostatecznie może być papierową wersją Księgi Intencji Mszalnych. W momencie, gdy cały miesiąc jest już wypełniony intencjami aplikacja pozwala na użycie opcji wygenerowania widoku Księgi Intencji, który zawiera takie pola jak: Zamówił, Celebrans, Ofiara. Układ i estetyka wydruku zostały dopasowane tak, aby jak najbardziej oddawać widok tradycyjnej Księgi Intencji.

Pola te zostaną automatycznie wypełnione wartościami z bazy danych (o ile zostały wprowadzone do systemu). Ponadto każde pole, które nie zostało uzupełnione w systemie posiada wolną przestrzeń do wpisania tej wartości ręcznie już po wydrukowaniu dokumentu. Elastyczność jaką udało nam się dostarczyć w tym rozwiązaniu pozwala na spełnienie wymagań potrzeb danego Biura Parafialnego.

Z naszych usług korzystają również parafie, które postanowiły niezależnie uzupełniać tradycyjną Księgę Intencji w formie drukowanej książki. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby prowadzić zapiski w ten sposób i jednocześnie korzystać z wersji elektronicznej. Można rzec, że w tej sytuacji wydruki z systemu mogą być dodatkową kopią - a ostrożności nigdy nie za wiele.

P.S. Zapewniamy, że wydruk z naszego systemu oprawiony u introligatora w piękną skórzaną okładkę w 100% jest w stanie zastąpić tradycyjną Księgę Intencji w Twoim Biurze Parafialnym ;)

parafiaplus.pl

Uwaga! Ta strona używa ciasteczek i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy dobrać odpowiedni pakiet. Uważamy, że najlepszą wizytówką jest opinia użytkowników naszego systemu - dlatego potencjalnym zainteresowanym umożliwiamy też kontakt z osobami korzystającymi z naszego systemu.

Zadzwoń lub zostaw nam wiadomość pod adresem: kontakt@parafiaplus.pl

Skontaktuj się z nami: 667 823 714

Zadzwoń: 667 823 714 Wyślij SMS