Zadzwoń: 667 823 714

To już 5 lat od powstania pierwszej wersji systemu rezerwacji intencji Mszy świętych!

Jesteśmy autorami pierwszego tego typu rozwiązania w Polsce (a możliwe, że też na świecie). Pierwsza wersja aplikacji została uruchomiona 5 lat temu! Mamy spore doświadczenie i szeroką znajomość tematu, ale stale się uczymy i dokładamy wszelkich starań, aby aplikacja była jak najlepsza.

Projekt rezerwacji intencji Mszy świętych online nie powstałby bez zaangażowania i pomocy wielu osób: zaprzyjaźnionych księży, ludzi o dobrym sercu i wszystkim dobrze nam życzącym i trzymającym kciuki. Większa część osób zaangażowanych w projekt jest z okolic Gdańska. Zapraszamy na spotkanie przy kawie z widokiem na morze lub na spotkanie online - chętnie opowiemy więcej o systemie rezerwacji intencji mszalnych i idei Elektronicznej Księgi Intencji.

Seweryn Sildatk - manager projektu parafiaplus.pl

Senior Front-end Developer, Team Leader z 11-letnim doświadczeniem w branży IT, współautor pomysłu projektu. Od 2013 roku współpracuje z parafiami i instytucjami kościelnymi głównie z obszaru Diecezji Pelplińskiej i Archidiecezji Gdańskiej, a obecnie z obszaru całej Polski. Ma nadzieję, że dzieło Elektronicznej Księgi Intencji jest miłe Panu Bogu :)

Szczególne podziękowania dla księży, którzy wspierają i pomagają rozwijać system:

• ks. Pawła,
  • ks. Wojciecha,
  • ks. Zbigniewa z Archidiecezji Gdańskiej,
  • ks. Zbigniewa z Diecezji Pelplińskiej,
  • ks. Adama,
  • ks. Łukasza

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zadzwoń lub zostaw nam wiadomość pod adresem: kontakt@parafiaplus.pl