To już 7 lat od powstania pierwszej wersji systemu rezerwacji intencji Mszy świętych!

Jesteśmy autorami pierwszego tego typu kompleksowego rozwiązania w Polsce (a możliwe, że też na świecie). Pierwsza wersja aplikacji została uruchomiona w 2017 roku! Mamy spore doświadczenie i szeroką znajomość tematu, ale stale się uczymy i dokładamy wszelkich starań, aby aplikacja była jak najlepsza.

Projekt rezerwacji intencji Mszy świętych online nie powstałby bez zaangażowania i pomocy wielu osób: zaprzyjaźnionych księży, ludzi o dobrym sercu i wszystkim dobrze nam życzącym i trzymającym kciuki. Większa część osób zaangażowanych w projekt jest z okolic Gdańska. Zapraszamy na spotkanie przy kawie z widokiem na morze lub na spotkanie online - chętnie opowiemy więcej o systemie rezerwacji intencji mszalnych i idei Elektronicznej Księgi Intencji.

 

Seweryn Sildatk - manager projektu parafiaplus.pl

Senior Front-end Developer, Team Leader z 12-letnim doświadczeniem w branży IT, współautor pomysłu projektu. Od 2013 roku współpracuje z parafiami i instytucjami kościelnymi głównie z obszaru Diecezji Pelplińskiej i Archidiecezji Gdańskiej, a obecnie z obszaru całej Polski. Elektroniczna Księga Intencji to projekt wyjątkowy i wymagający - koordynuje dla niego badania potrzeb i prace technologiczne, przy współpracy z wieloma osobami nadaje kierunki rozwoju aplikacji.

 

Szczególne podziękowania dla księży, którzy wspierają i pomagają rozwijać system:

  • ks. Pawła,
  • ks. Wojciecha,
  • o. Marcina,
  • ks. Zbigniewa z Archidiecezji Gdańskiej,
  • ks. Zbigniewa z Diecezji Pelplińskiej,
  • ks. Adama,
  • ks. Daniela,
  • ks. Andrzeja,
  • ks. Adriana

 

Od kilku lat promujemy projekt PARAFIAPLUS podczas Targów SACROEXPO w Kielcach.

 Stoisko promocyjne aplikacji intencji online

Zdjęcie: Stoisko prezentujące Elektroniczną Księgę Intencji podczas Targów SacroExpo 2023 w Kielcach

 

parafiaplus.pl

Uwaga! Ta strona używa ciasteczek i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy dobrać odpowiedni pakiet. Uważamy, że najlepszą wizytówką jest opinia użytkowników naszego systemu - dlatego potencjalnym zainteresowanym umożliwiamy też kontakt z osobami korzystającymi z naszego systemu.

Zadzwoń lub zostaw nam wiadomość pod adresem: kontakt@parafiaplus.pl

Skontaktuj się z nami: 667 823 714

Zadzwoń: 667 823 714 Wyślij SMS