Z przyjemnością informujemy, że w naszej aplikacji Elektronicznej Księgi Intencji uruchomiony został moduł do wspomagania automatycznego procesu wprowadzania 30 intencji jako Mszy świętej gregoriańskiej. Od teraz zamiast 30 razy wypełniać formularz wystarczy to zrobić raz wybierając w łatwy sposób 30 następujących dzień po dniu terminów.

Na początku września uruchomiliśmy pierwszą instancję naszej Elektronicznej Księgi Intencji z modułami Pakietu Kompleksowego. Rozwiązanie to jest dedykowane ośrodkom misyjnym, zakonom i zgromadzeniom. Kilka miesięcy współpracy z Prokurą Misyjną Misjonarzy Oblatów z Poznania i redakcją portalu misyjne.pl pozwoliło na opracowanie rozwiązań umożliwiających przyjmowanie intencji w formie Triuduum, Nowenny, intencji 30-dniowych: Gregoriańskich, Do Dworu Niebieskiego, 30 intencji pojedynczych.

Nasz serwis Elektronicznej Księgi Intencji zyskał nową funkcjonalność - płatności online za pośrednictwem Autopay. Dzięki temu podczas składania rezerwacji intencji Mszy św. możliwe będzie złożenie dobrowolnej ofiary bezpośrednio po złożeniu rezerwacji w formie online, za pomocą szybkich płatności, BLIK lub kartą płatniczą.

W dniach 19 - 21 czerwca 2023 r. odbyły się Targi Sacroexpo 2023 w Kielcach, na których po raz kolejny byliśmy jednym z wystawców.

Dziękujemy wszystkim zainteresowanym Elektroniczną Księgą Intencji, którzy odwiedzili nasze stoisko, za spotkanie i rozmowę. Była to bardzo dobra okazja do przedstawienia zalet i korzyści systemu, które znacznie usprawniają pracę biura parafialnego.

Miło nam poinformować, iż będziemy wystawcą na Targach SacroExpo 2023 w Kielcach, które odbędą się w dniach 19 - 21 czerwca 2023 r.

Zapraszamy wszystkich odwiedzających targi SacroExpo do naszego stoiska numer 78 w hali C.

Zainteresowanym Elektroniczną Księgą Intencji zaprezentujemy wszystkie funkcjonalności aplikacji oraz korzyści, jakie można uzyskać decydując się na uruchomienie naszego systemu w swojej parafii.

Mamy przyjemność ogłosić, że podpisaliśmy umowę z dostawcą płatności online. Oznacza to, że już niedługo wierni będą mogli składać ofiary bezpośrednio po dokonaniu rezerwacji intencji. Dostępne będą takie formy płatności jak BLIK, karta płatnicza i szybkie przelewy online. Z tej nowej usługi będą mogły skorzystać wszystkie parafie już obecnie korzystające z naszego systemu jak i każda nowa parafia dołączająca do parafiaplus.pl

Co daje przeniesienie listy intencji do wersji elektronicznej? Intencje zapisywane online dają wiele możliwości i mają wiele zalet. Przede wszystkim taka forma zarządzania intencjami pozwala usprawnić pracę Biura Parafialnego pod kątem unikania duplikatów, zagubionych karteczek, niemożliwości przyjęcia intencji podczas kolędy, czy wizyty u chorego. Posiadając wspólną bazę danych możemy podglądać wolne terminy z każdego miejsca i o każdym czasie - wystarczy tylko urządzenie elektroniczne z dostępem do Internetu - co w dzisiejszych czasach jest już powszechne.

Dużą zaletą naszej aplikacji jest możliwość generowania dedykowanego wydruku, który ostatecznie może być papierową wersją Księgi Intencji Mszalnych. W momencie, gdy cały miesiąc jest już wypełniony intencjami aplikacja pozwala na użycie opcji wygenerowania widoku Księgi Intencji, który zawiera takie pola jak: Zamówił, Celebrans, Ofiara. Układ i estetyka wydruku zostały dopasowane tak, aby jak najbardziej oddawać widok tradycyjnej Księgi Intencji.

Od 2023 roku postanowiliśmy wprowadzić nową ofertę - w odpowiedzi na zapytania możemy już ogłosić, że najważniejsza zmiana to możliwość korzystania z naszego systemu w wersji darmowej. Zdecydowaliśmy, że pewną część funkcjonalności naszego systemu rezerwacji intencji Mszy świętych chcemy udostępnić parafiom bezpłatnie. Pakiet podstawowy dostarczy rozwiązanie, które pozwoli m.in. zarządzać rezerwacjami w postaci 'skrzynki odbiorczej' z pełnym mechanizmem harmonogramu i wykluczania duplikatów. Zapewniliśmy też dwa tryby działania: do użytku wewnętrznego jak i przyjmowania intencji od wiernych.

parafiaplus.pl

Uwaga! Ta strona używa ciasteczek i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy dobrać odpowiedni pakiet. Uważamy, że najlepszą wizytówką jest opinia użytkowników naszego systemu - dlatego potencjalnym zainteresowanym umożliwiamy też kontakt z osobami korzystającymi z naszego systemu.

Zadzwoń lub zostaw nam wiadomość pod adresem: kontakt@parafiaplus.pl

Skontaktuj się z nami: 667 823 714

Zadzwoń: 667 823 714 Wyślij SMS