Nasz serwis Elektronicznej Księgi Intencji zyskał nową funkcjonalność - płatności online za pośrednictwem Autopay. Dzięki temu podczas składania rezerwacji intencji Mszy św. możliwe będzie złożenie dobrowolnej ofiary bezpośrednio po złożeniu rezerwacji w formie online, za pomocą szybkich płatności, BLIK lub kartą płatniczą.

W dniach 19 - 21 czerwca 2023 r. odbyły się Targi Sacroexpo 2023 w Kielcach, na których po raz kolejny byliśmy jednym z wystawców.

Dziękujemy wszystkim zainteresowanym Elektroniczną Księgą Intencji, którzy odwiedzili nasze stoisko, za spotkanie i rozmowę. Była to bardzo dobra okazja do przedstawienia zalet i korzyści systemu, które znacznie usprawniają pracę biura parafialnego.

Miło nam poinformować, iż będziemy wystawcą na Targach SacroExpo 2023 w Kielcach, które odbędą się w dniach 19 - 21 czerwca 2023 r.

Zapraszamy wszystkich odwiedzających targi SacroExpo do naszego stoiska numer 78 w hali C.

Zainteresowanym Elektroniczną Księgą Intencji zaprezentujemy wszystkie funkcjonalności aplikacji oraz korzyści, jakie można uzyskać decydując się na uruchomienie naszego systemu w swojej parafii.

Mamy przyjemność ogłosić, że podpisaliśmy umowę z dostawcą płatności online. Oznacza to, że już niedługo wierni będą mogli składać ofiary bezpośrednio po dokonaniu rezerwacji intencji. Dostępne będą takie formy płatności jak BLIK, karta płatnicza i szybkie przelewy online. Z tej nowej usługi będą mogły skorzystać wszystkie parafie już obecnie korzystające z naszego systemu jak i każda nowa parafia dołączająca do parafiaplus.pl

Co daje przeniesienie listy intencji do wersji elektronicznej? Intencje zapisywane online dają wiele możliwości i mają wiele zalet. Przede wszystkim taka forma zarządzania intencjami pozwala usprawnić pracę Biura Parafialnego pod kątem unikania duplikatów, zagubionych karteczek, niemożliwości przyjęcia intencji podczas kolędy, czy wizyty u chorego. Posiadając wspólną bazę danych możemy podglądać wolne terminy z każdego miejsca i o każdym czasie - wystarczy tylko urządzenie elektroniczne z dostępem do Internetu - co w dzisiejszych czasach jest już powszechne.

Dużą zaletą naszej aplikacji jest możliwość generowania dedykowanego wydruku, który ostatecznie może być papierową wersją Księgi Intencji Mszalnych. W momencie, gdy cały miesiąc jest już wypełniony intencjami aplikacja pozwala na użycie opcji wygenerowania widoku Księgi Intencji, który zawiera takie pola jak: Zamówił, Celebrans, Ofiara. Układ i estetyka wydruku zostały dopasowane tak, aby jak najbardziej oddawać widok tradycyjnej Księgi Intencji.

Od 2023 roku postanowiliśmy wprowadzić nową ofertę - w odpowiedzi na zapytania możemy już ogłosić, że najważniejsza zmiana to możliwość korzystania z naszego systemu w wersji darmowej. Zdecydowaliśmy, że pewną część funkcjonalności naszego systemu rezerwacji intencji Mszy świętych chcemy udostępnić parafiom bezpłatnie. Pakiet podstawowy dostarczy rozwiązanie, które pozwoli m.in. zarządzać rezerwacjami w postaci 'skrzynki odbiorczej' z pełnym mechanizmem harmonogramu i wykluczania duplikatów. Zapewniliśmy też dwa tryby działania: do użytku wewnętrznego jak i przyjmowania intencji od wiernych.

parafiaplus.pl

Uwaga! Ta strona używa ciasteczek i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy dobrać odpowiedni pakiet. Uważamy, że najlepszą wizytówką jest opinia użytkowników naszego systemu - dlatego potencjalnym zainteresowanym umożliwiamy też kontakt z osobami korzystającymi z naszego systemu.

Zadzwoń lub zostaw nam wiadomość pod adresem: kontakt@parafiaplus.pl

Skontaktuj się z nami: 667 823 714

Zadzwoń: 667 823 714 Wyślij SMS