Od 2023 roku postanowiliśmy wprowadzić nową ofertę - w odpowiedzi na zapytania możemy już ogłosić, że najważniejsza zmiana to możliwość korzystania z naszego systemu w wersji darmowej. Zdecydowaliśmy, że pewną część funkcjonalności naszego systemu rezerwacji intencji Mszy świętych chcemy udostępnić parafiom bezpłatnie. Pakiet podstawowy dostarczy rozwiązanie, które pozwoli m.in. zarządzać rezerwacjami w postaci 'skrzynki odbiorczej' z pełnym mechanizmem harmonogramu i wykluczania duplikatów. Zapewniliśmy też dwa tryby działania: do użytku wewnętrznego jak i przyjmowania intencji od wiernych.

Jak już wprowadzać zmiany w ofercie to porządnie. W związku z tym jesteśmy gotowi na uruchomienie naszej aplikacji w jednej z trzech wersji: pakiet podstawowy (wersja darmowa), pakiet standardowy (zestaw funkcji, który całkowicie pozwala zastąpić tradycyjną księgę intencji mszalnych) oraz pakiet rozszerzony (dodatkowe funkcje i jeszcze większa automatyzacja). Zapraszamy do zapoznania się z nową wersją oferty i dostępnymi pakietami. W razie pytań (jak zawsze) jesteśmy dostępni pod telefonem i na poczcie e-mail.

Mamy nadzieję, że wersja darmowa będzie świetnie służyć mniejszym parafiom, które nie potrzebują wszystkich opcji naszego - śmiało można już powiedzieć - rozbudowanego systemu.

parafiaplus.pl

Uwaga! Ta strona używa ciasteczek i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy dobrać odpowiedni pakiet. Uważamy, że najlepszą wizytówką jest opinia użytkowników naszego systemu - dlatego potencjalnym zainteresowanym umożliwiamy też kontakt z osobami korzystającymi z naszego systemu.

Zadzwoń lub zostaw nam wiadomość pod adresem: kontakt@parafiaplus.pl

Skontaktuj się z nami: 667 823 714

Zadzwoń: 667 823 714 Wyślij SMS