Co daje przeniesienie listy intencji do wersji elektronicznej? Intencje zapisywane online dają wiele możliwości i mają wiele zalet. Przede wszystkim taka forma zarządzania intencjami pozwala usprawnić pracę Biura Parafialnego pod kątem unikania duplikatów, zagubionych karteczek, niemożliwości przyjęcia intencji podczas kolędy, czy wizyty u chorego. Posiadając wspólną bazę danych możemy podglądać wolne terminy z każdego miejsca i o każdym czasie - wystarczy tylko urządzenie elektroniczne z dostępem do Internetu - co w dzisiejszych czasach jest już powszechne.

Często pada pytanie - a co z bezpieczeństwem danych? Nasz system gwarantuje regularne kopie bezpieczeństwa, ponadto przesyłanie danych jest szyfrowane, a sama aplikacja została napisana przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Aplikacja posiada dodatkowe zabezpieczenia chroniące wpisy w bazie danych, spełnia wszystkie wytyczne polityki prywatności i ochrony danych osobowych. Dostęp do panelu administratora i danych mają tylko osoby autoryzowane przez Proboszcza zgodnie z zapisami w specjalnie przygotowanym regulaminie portalu parafiaplus.pl