Mamy przyjemność ogłosić, że podpisaliśmy umowę z dostawcą płatności online. Oznacza to, że już niedługo wierni będą mogli składać ofiary bezpośrednio po dokonaniu rezerwacji intencji. Dostępne będą takie formy płatności jak BLIK, karta płatnicza i szybkie przelewy online. Z tej nowej usługi będą mogły skorzystać wszystkie parafie już obecnie korzystające z naszego systemu jak i każda nowa parafia dołączająca do parafiaplus.pl

W odpowiedzi na liczne zapytania podjęliśmy decyzję o wprowadzaniu dużych zmian w naszej aplikacji. Prace koncepcyjne ruszyły już jakiś czas temu, obecnie jesteśmy w fazie ustaleń dla logiki działania mechanizmów i prac programistycznych. Już niedługo w nasza aplikacja zrobi kolejny krok milowy w rozwoju i będzie mogła działać w jeszcze bardziej zautomatyzowany sposób.