W dniach 19 - 21 czerwca 2023 r. odbyły się Targi Sacroexpo 2023 w Kielcach, na których po raz kolejny byliśmy jednym z wystawców.

Dziękujemy wszystkim zainteresowanym Elektroniczną Księgą Intencji, którzy odwiedzili nasze stoisko, za spotkanie i rozmowę. Była to bardzo dobra okazja do przedstawienia zalet i korzyści systemu, które znacznie usprawniają pracę biura parafialnego.

Każdemu zainteresowanemu z przyjemnością przedstawialiśmy funkcjonalności naszego systemu pozwalające na składanie intencji mszalnych za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Była to też okazja do wartościowych rozmów, które zaowocowały nowymi pomysłami. Część z nich planujemy już niedługo zaprogramować i wdrożyć do użytku.

Mieliśmy również przyjemność spotkać się i porozmawiać z Proboszczami Parafii obecnie korzystających z Elektronicznej Księgi Intencji, którym dziękujemy za pozytywną opinię o naszej aplikacji i dotychczasowej współpracy. Jest to dla nas bardzo ważne.

Dziękujemy za miłe spotkania i rozmowy!

  

 

parafiaplus.pl

Uwaga! Ta strona używa ciasteczek i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy dobrać odpowiedni pakiet. Uważamy, że najlepszą wizytówką jest opinia użytkowników naszego systemu - dlatego potencjalnym zainteresowanym umożliwiamy też kontakt z osobami korzystającymi z naszego systemu.

Zadzwoń lub zostaw nam wiadomość pod adresem: kontakt@parafiaplus.pl

Skontaktuj się z nami: 667 823 714

Zadzwoń: 667 823 714 Wyślij SMS