Nasz serwis Elektronicznej Księgi Intencji zyskał nową funkcjonalność - płatności online za pośrednictwem Autopay. Dzięki temu podczas składania rezerwacji intencji Mszy św. możliwe będzie złożenie dobrowolnej ofiary bezpośrednio po złożeniu rezerwacji w formie online, za pomocą szybkich płatności, BLIK lub kartą płatniczą.

Nowa funkcjonalność płatności online została odpowiednio przetestowana pod kątem bezpieczeństwa dokonywanych płatności i integracji z serwisem parafiaplus.pl. Wprowadzona integracja została również zweryfikowana przez dostawcę płatności online pod kątem spełnienia niezbędnych wymagań prawnych i formalnych. Wszystkie wymagania zostały spełnione. Dzięki temu z korzystania z nowej funkcjonalności cieszą się już pierwsze zainteresowane Parafie, a kolejne są w trakcie uruchamiania funkcjonalności.

Funkcjonalność złożenia ofiary online uruchomiana jest dla zainteresowanych Parafii korzystających już z Elektronicznej Księgi Intencji. Jest to kolejne usprawnienie obsługi biura parafialnego.

Zachęcamy do korzystania z tej funkcjonalności.

parafiaplus.pl

Uwaga! Ta strona używa ciasteczek i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy dobrać odpowiedni pakiet. Uważamy, że najlepszą wizytówką jest opinia użytkowników naszego systemu - dlatego potencjalnym zainteresowanym umożliwiamy też kontakt z osobami korzystającymi z naszego systemu.

Zadzwoń lub zostaw nam wiadomość pod adresem: kontakt@parafiaplus.pl

Skontaktuj się z nami: 667 823 714

Zadzwoń: 667 823 714 Wyślij SMS