Na początku września uruchomiliśmy pierwszą instancję naszej Elektronicznej Księgi Intencji z modułami Pakietu Kompleksowego. Rozwiązanie to jest dedykowane ośrodkom misyjnym, zakonom i zgromadzeniom. Kilka miesięcy współpracy z Prokurą Misyjną Misjonarzy Oblatów z Poznania i redakcją portalu misyjne.pl pozwoliło na opracowanie rozwiązań umożliwiających przyjmowanie intencji w formie Triuduum, Nowenny, intencji 30-dniowych: Gregoriańskich, Do Dworu Niebieskiego, 30 intencji pojedynczych.

Zapraszamy do zapoznania się z wersją demo Pakietu Kompleksowego!

 

parafiaplus.pl

Uwaga! Ta strona używa ciasteczek i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy dobrać odpowiedni pakiet. Uważamy, że najlepszą wizytówką jest opinia użytkowników naszego systemu - dlatego potencjalnym zainteresowanym umożliwiamy też kontakt z osobami korzystającymi z naszego systemu.

Zadzwoń lub zostaw nam wiadomość pod adresem: kontakt@parafiaplus.pl

Skontaktuj się z nami: 667 823 714

Zadzwoń: 667 823 714 Wyślij SMS