Na początku września uruchomiliśmy pierwszą instancję naszej Elektronicznej Księgi Intencji z modułami Pakietu Kompleksowego. Rozwiązanie to jest dedykowane ośrodkom misyjnym, zakonom i zgromadzeniom. Kilka miesięcy współpracy z Prokurą Misyjną Misjonarzy Oblatów z Poznania i redakcją portalu misyjne.pl pozwoliło na opracowanie rozwiązań umożliwiających przyjmowanie intencji w formie Triuduum, Nowenny, intencji 30-dniowych: Gregoriańskich, Do Dworu Niebieskiego, 30 intencji pojedynczych.

Zapraszamy do zapoznania się z wersją demo Pakietu Kompleksowego!