Z przyjemnością informujemy, że w naszej aplikacji Elektronicznej Księgi Intencji uruchomiony został moduł do wspomagania automatycznego procesu wprowadzania 30 intencji jako Mszy świętej gregoriańskiej. Od teraz zamiast 30 razy wypełniać formularz wystarczy to zrobić raz wybierając w łatwy sposób 30 następujących dzień po dniu terminów.

Szacunkowo można przyjąć, że zamiast 15 - 20 minut na wprowadzanie pojedynczych intencji cały proces zajmie teraz 3 - 5 minut. Mamy nadzieję, że to usprawnienie pozwoli zaoszczędzić jeszcze więcej czasu podczas obsługi Biura Parafialnego :)