Z przyjemnością informujemy, że w naszej aplikacji Elektronicznej Księgi Intencji uruchomiony został moduł do wspomagania automatycznego procesu wprowadzania 30 intencji jako Mszy świętej gregoriańskiej. Od teraz zamiast 30 razy wypełniać formularz wystarczy to zrobić raz wybierając w łatwy sposób 30 następujących dzień po dniu terminów.

Szacunkowo można przyjąć, że zamiast 15 - 20 minut na wprowadzanie pojedynczych intencji cały proces zajmie teraz 3 - 5 minut. Mamy nadzieję, że to usprawnienie pozwoli zaoszczędzić jeszcze więcej czasu podczas obsługi Biura Parafialnego :)

parafiaplus.pl

Uwaga! Ta strona używa ciasteczek i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy dobrać odpowiedni pakiet. Uważamy, że najlepszą wizytówką jest opinia użytkowników naszego systemu - dlatego potencjalnym zainteresowanym umożliwiamy też kontakt z osobami korzystającymi z naszego systemu.

Zadzwoń lub zostaw nam wiadomość pod adresem: kontakt@parafiaplus.pl

Skontaktuj się z nami: 667 823 714

Zadzwoń: 667 823 714 Wyślij SMS