Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko podczas SacroExpo 2024 (10 - 12.06.2024r., poniedziałek - środa). Po raz kolejny będziemy mieli okazję porozmawiać z uczestnikami targów i zaprezentować funkcjonalności naszej Elektronicznej Księgi Intencji - parafiaplus.pl. Dla SacroExpo to szczególny moment, ponieważ jest to jubileuszowa 25. edycja tego pięknego wydarzenia. Dla nas z kolei to już 7 lat od premiery pierwszej wersji aplikacji. Z tych okazji na targi przygotowaliśmy specjalną ofertę "PARAFIAPLUS SELECT". Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej propozycji na stoisku :)

Ostatni rok był dla nas najbardziej pracowity i rozwojowy od początku istnienia aplikacji. Dołączyło do nas najwięcej parafii i zakonów od początku naszej działalności. Dzięki bogatej współpracy i podpowiedziom wielu zaprzyjaźnionych księży, zbudowaliśmy kolejnych kilkanaście bardzo przydatnych funkcjonalności w naszym systemie. Zaopiekowaliśmy się zgłoszonymi nam tematami i propozycjami zmian i już mamy plany na kolejne rozwiązania, które zostaną wprowadzone już wkrótce.

Nie możemy się doczekać spotkań, które już umówiliśmy oraz nowych okazji do rozmowy i rozpoczęcia współpracy.

P. S. Zapewniamy, że warto będzie skorzystać z naszej oferty promocyjnej :)

Do zobaczenia wkrótce!

Zespół parafiaplus.pl