Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko podczas SacroExpo 2024 (10 - 12.06.2024r., poniedziałek - środa). Po raz kolejny będziemy mieli okazję porozmawiać z uczestnikami targów i zaprezentować funkcjonalności naszej Elektronicznej Księgi Intencji - parafiaplus.pl. Dla SacroExpo to szczególny moment, ponieważ jest to jubileuszowa 25. edycja tego pięknego wydarzenia. Dla nas z kolei to już 7 lat od premiery pierwszej wersji aplikacji. Z tych okazji na targi przygotowaliśmy specjalną ofertę "PARAFIAPLUS SELECT". Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej propozycji na stoisku :)

Ostatni rok był dla nas najbardziej pracowity i rozwojowy od początku istnienia aplikacji. Dołączyło do nas najwięcej parafii i zakonów od początku naszej działalności. Dzięki bogatej współpracy i podpowiedziom wielu zaprzyjaźnionych księży, zbudowaliśmy kolejnych kilkanaście bardzo przydatnych funkcjonalności w naszym systemie. Zaopiekowaliśmy się zgłoszonymi nam tematami i propozycjami zmian i już mamy plany na kolejne rozwiązania, które zostaną wprowadzone już wkrótce.

Nie możemy się doczekać spotkań, które już umówiliśmy oraz nowych okazji do rozmowy i rozpoczęcia współpracy.

P. S. Zapewniamy, że warto będzie skorzystać z naszej oferty promocyjnej :)

Do zobaczenia wkrótce!

Zespół parafiaplus.pl

parafiaplus.pl

Uwaga! Ta strona używa ciasteczek i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy dobrać odpowiedni pakiet. Uważamy, że najlepszą wizytówką jest opinia użytkowników naszego systemu - dlatego potencjalnym zainteresowanym umożliwiamy też kontakt z osobami korzystającymi z naszego systemu.

Zadzwoń lub zostaw nam wiadomość pod adresem: kontakt@parafiaplus.pl

Skontaktuj się z nami: 667 823 714

Zadzwoń: 667 823 714 Wyślij SMS