Zadzwoń: 667 823 714

System rezerwacji intencji Mszy świętych za pośrednictwem formularza dostępnego online po raz pierwszy został uruchomiony w małej kaszubskiej miejscowości, gdzie służył do obsługi parafii liczącej około 2 tysięcy parafian. Pomysł stworzenia systemu powstał już w 2017 roku podczas prac nad parafialną stroną internetową. Już po kilku miesiącach od wdrożenia blisko 90% intencji w parafii składanych było właśnie przez tę stronę internetową. Dotychczasowy system z powodzeniem działał do roku 2021. W międzyczasie powstał pomysł rozbudowania i usprawnienia systemu. Rozpoczął się proces projektowy, zbieranie informacji, ustalenia wymagań, a następnie proces prac programistycznych. Nowa wersja systemu została wdrożona w odświeżonej szacie graficznej z dużą ilością nowych funkcjonalności i z użyciem najnowszych technologii. Obecna aplikacja jest prosta i intuicyjna w obsłudze, przejrzysta dla użytkowników i znacznie ułatwiająca prowadzenie Biura Parafialnego.

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zadzwoń lub zostaw nam wiadomość pod adresem: kontakt@parafiaplus.pl