- 2017 -

System rezerwacji intencji Mszy świętych za pośrednictwem formularza dostępnego online po raz pierwszy został uruchomiony w małej kaszubskiej miejscowości, gdzie służył do obsługi parafii liczącej około 2 tysięcy parafian. Pomysł stworzenia systemu powstał już w 2017 roku podczas prac nad parafialną stroną internetową. Już po kilku miesiącach od wdrożenia blisko 90% intencji w parafii składanych było właśnie przez tę stronę internetową.

- 2019 -

W międzyczasie powstał pomysł rozbudowania i usprawnienia systemu, aby udostępnić go parafiom na dużą skalę. Rozpoczął się proces projektowy, zbieranie informacji, ustalenia wymagań, a następnie proces prac programistycznych. Pierwsze prototypy powstawały już pod koniec 2019 roku.

- 2021 -

Dotychczasowy system z powodzeniem działał do roku 2021. Nowa wersja systemu została wdrożona w odświeżonej szacie graficznej z dużą ilością nowych funkcjonalności i z użyciem najnowszych technologii. Obecna aplikacja jest prosta i intuicyjna w obsłudze, przejrzysta dla użytkowników i znacznie ułatwiająca prowadzenie Biura Parafialnego. Od tego momentu działamy na obszarze całej Polski, a nawet w kilku parafiach poza naszymi granicami. Każda parafia może się do nas przyłączyć!

- 2022 -

Przyjeżdżamy do Kielc na Targi SacroExpo promować naszą aplikację - jesteśmy bardzo pozytywnie przyjęci, nawiązaliśmy nowe kontakty ze zwiedzającymi, ale i też z innymi wystawcami. Świetny czas, mnóstwo motywacji do dalszego działania.

- 2023 -

To najbardziej intensywny rok pod kątem prac rozwojowych aplikacji, powstało wiele nowych usprawnień i modułów - wprowadziliśmy m. in. możliwość składania ofiar online za pomocą BLIK i innych szybkich płatności online. Ponownie uczestniczyliśmy w targach SacroExpo w Kielcach. We wrześniu tego roku uruchomiliśmy Pakiet Kompleksowy dedykowany ośrodkom misyjnym, zakonom i zgromadzeniom.